Tichý Miroslav (Nětčice u Kyjova 1926 - 2011 Kyjov)
Hlava dívky, signováno a datováno vpravo dole M. Tichý 52, akvarel/papír, 43,5 x 29,5 cm (Šm)
Provenience: pozůstalost kyjovského sběratele JUDr. Ladislava Machýčka
25.11.2017 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 9.000,-
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 25.11.2017 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 18.11. - 25.11.2017 |